SortimentVzduch

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Technik

+420 604 712 344

dynaset@dynaset.cz

Vzduch

Pokud potřebujete ke své práci používat stlačený vzduch a nemáte vhodný kompresor, nebo se rozmýšlíte nad výměnou starého, máme  řešení.

Hydraulické kompresory řady HK fungují na principu pístové techniky. Obsahují tlakový zásobník integrovaný v rámu, pojistné a bezpečnostní ventily, tlakoměr a ventily pro automatickou regulaci rychlosti otáček. Jsou navrženy tak, aby splňovaly základní požadavky na stlačený vzduch, jako je pohon pneumatického ručního nářadí, čištění, vzduchové čištění/proplachování malých vrtáků a podobně.

Fungování hydraulických kompresorů řady HKL je založeno na kompaktním, výkonném a spolehlivém principu lopatkové konstrukce kompresoru. HKL jednotky jsou vybaveny chladícím mazacím systémem, separátorem oleje, pojistným ventilem na přívodu vzduchu a ventilem pro automatickou regulaci rychlosti otáček (do řady HKL 1800). Tyto kompresory jsou navrženy pro instalaci na různých typech rypadel, důlních, těžebních a jiných strojích a jsou určeny pro nepřetržitý provoz v náročných podmínkách. Díky své spolehlivosti a výkonnosti jsou velmi užitečnými pomocníky při různých druzích práce ve všech situacích.

Hydraulické šroubové kompresory HKR jsou další vysoce výkonné jednotky. Poskytují stlačený vzduch až do tlaku 10 bar a s maximálním průtokem až 1300-5000 l/min v závislosti na modelu. Tyto kompresory jsou navrženy tak, aby mohly nepřetržitě pracovat, měly dlouhou životnost a byly efektivní i v obtížných a nepříznivých podmínkách.


Video použití: