ElektřinaHydraulický generátor

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Technik

+420 604 712 344

dynaset@dynaset.cz

Hydraulický generátor

Společnost DYNASET přináší řešení pro získání elektrické energie na stavbě bez nutnosti použití hlučných a rozměrných elektrocentrál. Jejich hydraulické generátory, nazývané také "elektrárny", jsou spolehlivým zdrojem elektrické energie pro různá nářadí a příslušenství potřebné na stavbách. Zajišťují dodávky elektrické energie kdekoliv a kdykoliv je potřeba, a to při jakékoliv pracovní činnosti. Využití hydraulických generátorů není omezeno pouze na pracovní stroje, ale lze je použít i na člunech, lodích, a dokonce jako pozemní udržovací centrálu pro letadla.

Díky své univerzálnosti a spolehlivosti jsou hydraulické generátory ideálním řešením pro napájení různých druhů nářadí, osvětlení, ohřevu, chlazení, svařování a dalšího pracovního vybavení, například magnetů. Jsou schopny dodávat elektrické napětí pro jednofázové i třífázové motory a další zařízení.

Hydraulické generátory dodávané společností DYNASET jsou výrazně menší než tradiční motorové generátory, proto je jejich přeprava a umístění na pracovišti snadnější. Jsou také výrazně tišší a spolehlivější. 

Hydraulické generátory DYNASET jsou standardně k dispozici s třídou krytí IP 23 a 54. Tuto ochranu je možné ještě zvýšit.


Video použití: