VodaTechnologie rozmrazování

Technologie rozmrazování

DYNASET technologie pro odmrazování je efektivní, automatizovaný a úsporný systém, který umožňuje rychlé a spolehlivé odmrazování povrchů. Systém rozprašuje rozmrazovací směs, která nejen odstraňuje námrazu, ale také chrání ošetřené povrchy preventivně před vznikem námrazy.

Tyto moduly jsou dostupné pro všechny modely nákladních vozidel a traktorů a nabízí různé varianty aplikace, včetně rozprašování odmrazovače na cesty, parkovací plochy, ranveje a letadla.

Důležitým prvkem tohoto systému je automatické uzpůsobení množství rozprašovaného rozmrazovače ve vztahu k rychlosti vozidla, což vede k optimální spotřebě kapaliny a tím i ke snížení provozních nákladů. Díky této optimalizaci průtoku kapaliny se dosahuje rychlé návratnost investice do zařízení.

Uživatelsky vstřícné rozhraní s paměťovou kartou, flash diskem nebo USB diskem poskytuje možnost vytisknout kompletní report o využití systému a sledovat spotřebu rozmrazovacího přípravku. K systému je součástí i další stříkací pistole a naviják na hadici, což zajišťuje komplexní funkčnost a snadnou manipulaci.

DYNASET technologie pro odmrazování je šetrná k životnímu prostředí, neboť je bezemisní.


Video použití: