VodaHasící průrazná sada a příslušenství

Hasící průrazná sada a příslušenství

Hasicí průrazná sada úspěšně hasí oheň pomocí děrovaného hrotu. Intenzivní rozprašování vodní mlhy umožní zchlazení a uhašení ohně bez větších škod na majetku. V případě, že existuje více ohnisek, lze jednoduše a během několika sekund přesunout průraznou sadu na jiné místo a opět proniknout skrz plášť budovy k dalšímu ohnisku. Díky moderním bezpečnostním technologickým prvkům již není potřeba, aby hasiči vstupovali do budovy a prováděli demolice dveří, oken nebo střešní krytiny.

Funkce atomizované vodní mlhy zajišťuje absorpci tepla a následné ochlazování ohniska požáru. Tento způsob hašení minimalizuje riziko šíření požáru a zároveň maximalizuje účinnou likvidaci ohně bez ohrožení okolních prostorů.

Při hašením nízkotlakou vodou jsou časté velké škody. Použití vysokotlaké vodní mlhy výrazně snižuje následky hašení a zároveň má nízkou spotřebu vody, což je ekologicky šetrnější a efektivnější řešení. Díky těmto vlastnostem se hasicí průrazná sada stává nezbytným nástrojem pro profesionální hasičské týmy a přispívá k ochraně majetku a záchraně životů.


Video použití: