ElektřinaHydraulický magnet

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Technik

+420 604 712 344

dynaset@dynaset.cz

Hydraulický magnet

Hydraulický magnet DYNASET (HMAG) je zařízení, které přeměňuje hydraulický výkon pracovního stroje na elektricko-magnetickou zvedací sílu. Skládá se z výkonného hydraulického magnetového generátoru, instalačních ventilů a kvalitního magnetu umístěného v robustním obalu. Díky své inovativnosti a snadnému použití byl hydraulický zvedací magnet HMAG oceněn cenou "Award for Excellence" v roce 2003.

Pro upevnění hydraulického zvedacího magnetu HMAG nabízí společnost DYNASET různé možnosti, včetně tradičních zdvihacích řetězů, hřibového uchycení, adaptéru s rychlospojkami a dalších. Proto je instalace velmi jednoduchá a montáž snadná a rychlá. Tělo hydraulického magnetu lze také vybavit trhacími (rozrušovacími) hroty s vyměnitelnými hroty. Tato variabilita nabízí možnost použití jednoho magnetu pro více kamiónů při sběru šrotu a zvyšuje tak jeho všestrannost.

Hydraulický zvedací magnet HMAG je navržen tak, aby fungoval prakticky s každým typem pracovního stroje bez potřeby velkých úprav. Jeho praktické a výkonné funkce jsou zejména ceněny při periodických pracích na demolicích, recyklačních dvorech apod. Díky svému výkonu a dlouhé životnosti se hydraulické zvedací magnety DYNASET osvědčily během dlouhodobého používání po celý rok. Tato spolehlivost a robustnost činí z HMAG ideálního společníka pro náročné pracovní podmínky, kde je potřeba spolehlivé a výkonné zvedacího zařízení.


Video použití: