VodaVysokotlaké potlačení prašnosti

Vysokotlaké potlačení prašnosti

Technika potlačení prašnosti při demolicích, bourání a jiných prašných činnostech zásadně zvyšuje bezpečnost a efektivitu práce. Díky ní je vzduch značně čistší, což znamená lepší viditelnost a bezpečnější a příjemnější podmínky pro dýchání pracovníků, dokonce se eliminuje zápach a chuť prachu.

Nabízené jednotky pro potlačení prašnosti mohou být účinně využity prakticky na jakémkoli pracovním stroji, který pracuje v prostředí s vysokou koncentrací prachu. Především při stavebních pracích ve městských oblastech je potlačení prašnosti nezbytné, aby se zabránilo znečištění okolí.

Největší výhodou tohoto systému je možnost provádět čistou práci i v běžně prašném prostředí, například při lámání skal. Tento systém potlačení prašnosti je vhodný při drcení, vrtání, sbíjení nebo manipulaci se suchou půdou.

Srdcem celého systému pro potlačení prašnosti na stavbě je vysokotlaké hydraulické čerpadlo HPW, které je poháněno hydraulickým obvodem pracovního stroje. Tímto čerpadlem je generován vysokotlaký proud vody, který účinně potlačuje prach a zvyšuje bezpečnost a komfort práce ve prašných prostředích. 


Video použití: