ElektřinaHydraulická svářečka

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Technik

+420 604 712 344

dynaset@dynaset.cz

Hydraulická svářečka

Kompaktní a lehkou přenosnou hydraulickou svářečku je snadné přenést i na méně přístupná pracoviště. Její uvedení do provozu je jednoduché, stačí pouze připojit dvě hydraulické hadice s rychlospojkami. Díky ventilu automatické regulace otáček dokáže svářečka bez problémů pracovat i na strojích s odlišným výkonem. Navíc je vybavena automatickým jištěním proti přetížení, což zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz.

Přenosná hydraulická svářečka může používat elektrody o velikosti až 5 mm. Kromě sváření je také schopna poskytnout elektrickou energii pro další elektrická zařízení a příslušenství, jako je osvětlení, vrtačky, míchačky atd. Nabízené hydraulické svářečky mají úroveň krytí IP 34 (pro přenosná svářecí zařízení) a IP 23 (pro K-sérii), což zajišťuje ochranu proti prachu, vodě i nechtěnému dotyku.

K-série hydraulických svářeček s vysokým výkonem a působivými vlastnostmi je navržena pro profesionální použití. Patří k nim elektronicky řízený velmi vysoký napěťový impulz, široký rozsah voliče svařovacího proudu a nelepivé elektrody. Svářečka generuje DC napětí vhodné pro všechny typy elektrod. Dále disponuje ventilem automatické regulace otáček a regulátorem napětí, který rychle reaguje v reakční době kratší než jedna desetina sekundy.

Tato svářečka je skvělým doplňkem pro profesionální svářeče, kteří vyžadují vysoce výkonné a spolehlivé zařízení pro sváření v náročných podmínkách.


Video použití: