VodaHydraulické vysokotlaké vodní čerpadlo

Hydraulické vysokotlaké vodní čerpadlo

Hydraulické vysokotlaké vodní čerpadlo DYNASET využívá hydraulický výkon pracovního stroje na výrobu vysokotlaké vody. Díky vysokému tlaku čerpadlo poskytuje velké množství vodní energie při použití pouze malého objemu vody.

Hlavní výhodou tohoto čerpadla je jeho kompaktní velikost, nízká hmotnost, odolná konstrukce a nízká spotřeba vody, což z něj činí nízkonákladové zařízení. Patentovaný design čerpadla neobsahuje žádné rotační části, a to zvyšuje jeho spolehlivost a snižuje potřebu údržby. Ve srovnání s jinými čerpadly stejného výkonu je vysokotlaké vodní čerpadlo HPW značně menší. Může být snadno nainstalováno na jakémkoliv místě na pracovním stroji s hydraulickým okruhem. Široký výkon nabízených čerpadel pokrývá všechny způsoby užití – od ručního mytí až po hydroscaling (odstraňování materiálu) nebo řezání vodním paprskem.

Vysokotlaké vodní čerpadlo HPW je vhodné pro mobilní aplikace různorodého mytí. Patří sem čištění nemovitostí, mytí pracovních strojů přímo na pracovišti, čištění komunikací, mytí chodníků, cyklostezek a také čištění mobiliáře


Videa použití: