Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Vysokotlaká čistící jednotka - KPL

Vysokotlaká čistící jednotka KPL je jednoduché zařízení určené pro snadné a efektivní mytí cest a chodníků zejména ve městě, kde se v úzkých uličkách pohybují malá vozidla technických služeb města. Vysokotlaká čistící jednotka je složena z robustního nerezového rámu, do kterého je zakomponována odolná plastová nádrž na vodu, na které je umístěna vysokotlaká vodní pumpa poháněná hydraulikou stroje. Vysokotlaká myčka je vybavena i bubnovým navijákem a vysokotlakou mycí pistolí pro omytí nedostupných míst, nářadí nebo strojů.

Variabilita připojení vysokotlaké myčky na jakýkoliv stroj / vozidlo je vysoká. Na každou vysokotlakou myčku dodáváme dle požadavku zákazníka konkrétí rychloupínací mechanismy a připojovací koncovky hadic nebo kabelů.

rychloupínák

Vysokotlakou myčku nabízíme i na pick-up, nákladní auta, cisterny nebo traktory - vysokotlaké čistící jednotky Dynaset jsou vhodné i pro provozovatele vozidel pohybujících se na nezpevněných cestách (stavby, lomy atd.). Vysokotlaká myčka čistí silnice, zkrápí prašné cesty ale i zajišťuje očištění vozidel nebo strojů před vjezdem na pozemní komunikace nebo jejich převozem.

Vysokotlaká myčka umožňuje kvalitní očistění a zabraňuje šíření prachu a nečistot. Vzhledem k malé spotřebě vody čištěný povrch rychle osychá.

Počítadlo návštěv