Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Technologie rozmrazování

Dynaset technologie pro odmrazování nabízí rychlý, automatizovaný a na provozní náklady úsporný modul, který rozprašuje rozmrazovací směs, která nejen odstraňuje námrazu, ale také preventivně před vytvářením námrazy ošetřené povrchy chrání. Nabízené moduly jsou kompletní systémy pro všechny modely nákladních vozidel a traktorů. S ohledem na variaci možností pro upevnění na různá vozidla se nabízí různé varianty aplikace – rozprašování odmrazovače na cesty, parkovací plochy, ranveje, letadla aj.

Množství rozprašovaného rozmrazovače je automaticky uzpůsobeno ve vztahu k rychlosti vozidla, aby docházelo k optimální spotřebě přípravku/kapaliny (g/m2). To má za následek, že díky optimalizování průtoku kapaliny, bude docházet k výrazným úsporám na zařízení, které tak bude schopno v krátké době zajistit návratnost investice.

Uživatelsky vstřícné rozhraní s paměťovou kartou, flash diskem nebo USB diskem umožňuje vytisknout kompletní report využitelnosti a sledovat spotřebu drahého přípravku na rozmrazování. Aby byl systém kompletní, je součástí i další stříkací pistole a naviják na hadici. Nabízená technologie je bez emisí a je tak šetrná k životnímu prostředí.

Počítadlo návštěv