Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Vysokotlaká voda

Provádíte úkony, které je vhodné dělat za přítomnosti vody? Nebo již využíváte ke své činnosti vodu a zdá se Vám, že máte velkou spotřebu? Nejen pro tyto případy máme revoluční řešení s využitím hydraulických systémů.

Nabízíme hydraulické VYSOKOTLAKÉ PUMPY na výrobu vysokotlaké vody, které mohou být využity nejen v oblasti klasického čištění a mytí, ale lze je snadno aplikovat i v průmyslových oblastech a dalších provozech. Paleta aplikací VYSOKOTLAKÝCH PUMP je opravdu široká od mytí ulic, čištění potrubí, potlačování prašnosti, řezání vodním paprskem, čištění odpadních nádob, hašení požárů, výplachu vrtů, čerpání vod a kalů, ale i pro kotvení a zpevňování skalních masivů.

HYDRAULICKÉ VYSOKOTLAKÉ PUMPY Dynaset nabízí v oblasti výroby vysokotlaké vody nejlepší poměr „výkon / velikost jednotky“ na světě. Patentovaný princip navíc bez jakýchkoliv rotačních částí zaručuje delší životnost, kompaktnost, větší odolnost vůči případným nečistotám a snižuje počet servisních úkonů na minimum.

Modely vysokotlakých čerpadel HPW pokrývají výkonnostní rozpětí 10 – 200 kW, tlak 90 – 1600 bar a průtok od 20 do 300 l/min, přičemž tlak a průtok vody je lineárně závislý na tlaku a průtoku kapaliny v hydraulice. 

Počítadlo návštěv