Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Hydraulický kompresor

Hydraulické kompresory řady HK využívají ovládacího principu založeného na pístové technice. Jsou vybaveny tlakovým zásobníkem integrovaným v rámu, pojistnými a bezpečnostními ventily, tlakoměrem, stejně jako ventilem automatické regulace rychlosti otáček.

HK kompresory jsou navrženy, aby splnily základní požadavky na stlačený vzduch, jako je pohon pneumatického ručního nářadí, čištění, vzduchové čištění/proplachování malých vrtáků apod. 

Fungování hydraulických kompresorů řady HKL je založeno na kompaktním, výkonném a spolehlivém principu lopatkové konstrukce kompresoru.

HKL jednotky jsou vybaveny chladícím mazacím systémem, separátorem oleje, pojistným ventilem na přívodu vzduchu a ventilem automatické regulace rychlosti otáček (do řady HKL 1800).

HKL kompresory jsou určené k instalaci na různých typech rypadel, důlních, těžebních a jiných strojích. Jsou určeny pro nepřetržitý provoz v náročných podmínkách. Trvale dodávají stlačený vzduch, který činí HKL kompresory velmi spolehlivými pomocníky při jakémkoli druhu práce ve všech situacích.

Hydraulické šroubové kompresory HKR doplňují řadu kompresorů o vysoce výkonné jednotky poskytující stlačený vzduch až 10bar a maximálním průtoku až 1300-5000 l/min v závislosti na modelu. Pokročilé technologie modelů umožňují nepřetržitou práci kompresorů, jejich dlouhou životnost a efektivnost i v obtížných a nepříznivých podmínkách.

brožury:

video:

Počítadlo návštěv