Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Hydraulická vibrační pumpa & Přímý vibrační ventil

Hydraulická vibrační pumpa (HVB) je víceúčelovým zařízením pro rypadla a jiné stroje s odpovídající hydraulikou. HVB zlepšuje schopnost klasické lžíce rypadla a snáz tak proniká do tvrdého, kamenitého či zmrzlého povrchu. HVB rovněž napomáhá snadnějšímu vyprazdňování lžíce od bláta, sněhu, či jiných lepivých materiálů. Navíc při použití jednotky HVB může klasická lžíce rypadla plnit i funkci vibrační desky pro zhutňování materiálu, sněhu, odpadu atd.

HVB lze lehce nainstalovat do stávajícího systému hydrauliky rypadla. Jednotka vytváří na pístu krátké pohyby tam a zpět a tím způsobuje vibraci lžíce při frekvenci 0-18 Hz. Frekvence může být upravována změnou průtoku oleje. Jelikož je HVB poháněna hydraulikou rypadla, může být snadno ovládána pomocí základních ovladačů v kabině.

Vibrační ventil (HVD) je určen primárně na odstraňování nánosů bahna ze lžíce rypadla, lžíce nakladače, korby nákladního auta aj. Díky ostrým vibracím a automatizaci tak již není potřeba, aby operátor vycházel ven z kabiny a čistil tyto části stroje, protože vibrační ventil HVD toto zajistí jedním zmáčknutím tlačítka nebo plně automaticky.

brožury:

video:

Počítadlo návštěv