Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Hydraulický magnet

Hydraulický magnet Dynaset (HMAG) mění účinně hydraulický výkon pracovního stroje na elektricko-magnetickou zvedací sílu. Přístroj se skládá z výkonného hydraulického magnetového generátoru, instalačních ventilů a vysoce kvalitního magnetu umístěného v robustním obalu. Hydraulický zvedací magnet HMAG pro byl oceněn pro svou inovativnost a snadné použití v roce 2003 udělením ceny „Award for Excellence“.

Pro upevnění hydraulického zvedacího magnetu HMAG, Dynaset nabízí pro úchop tradiční zdvihací řetězy, ale i hřibové uchycení, adaptér s rychlospojkami aj., což dělá instalaci velmi jednoduchou. Tělo hydraulického magnetu lze vybavit i trhacími / rozrušovacími hroty s vyměnnými hroty. Variabilita nabízeného řešení umožňuje například použít jeden magnet pro více kamiónů na sběr šrotu.

Vzhledem k tomu, že hydraulický zvedací magnet HMAG funguje prakticky u všech pracovních strojů bez velkých úprav, oceníte zejména jeho praktické a výkonné funkce hlavně u periodických prací na demolicích, recyklačních dvorech apod. Pokud jde o výkon a životnost, hydraulické zvedací magnety Dynaset se osvědčil při dlouhodobém používání během celého roku.

Ukázky práce s hydraulickými magnety.

 brožury:

video:

Počítadlo návštěv