Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Hydraulická svářečka

Kompaktní a lehkou přenosnou svářečku je snadné přenést i na méně přístupné pracoviště. Uvedení hydraulické svářečky do provozu je taktéž jednoduché, stačí pouze připojit dvě hydraulické hadice s rychlospojkami. Díky ventilu automatické regulace otáček může hydraulická svářečka bez problémů pracovat i na strojích s odlišným výkonem. Automatické jištění proti přetížení činí provoz svářečky bezpečným a spolehlivým.

Přenosná hydraulická svářečka může používat elektrody o velikosti až 5 mm. Hydraulická svářečka je také generátorem poskytujícím elektřinu pro další elektrické zařízení a příslušenství jako je: osvětlení, vrtačky, míchačky atd. Nabízené hydraulické svářečky disponují úrovní krytí IP 34 (přenosné) a IP 23 (K-série).

Druhou sérií hydraulických svářeček jsou tzv. svářečky K-série, které mají značnou sílu a působivé vlastnosti, což z nich činí dokonalý doplněk profesionálů. Vlastnosti hydraulické svářečky zahrnují: elektronicky řízený velmi vysoký napěťový impulz, široký rozsah voliče svařovacího proudu a nelepivé elektrody. Vzniklé DC napětí je vhodné pro všechny typy elektrod. Svářečka má také ventil automatické regulace otáček a regulátor napětí, který reaguje za méně než jednu desetinu sekundy.

brožury:

video:

Počítadlo návštěv