Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

elektřina

Elektrické nástroje a zařízení na stavbě jsou vždy potřeba. Jak to ale udělat, abyste nemuseli používat hlučnou a rozměrnou elektrocentrálu?

Společnost Dynaset nabízí řešení v podobě hydraulických generátorů, tj. „elektráren“, které spolehlivě zajišťují dodávky elektrické energie pro všechny typy nářadí a příslušenství, které jsou na stavbě potřebné. Díky hydraulickým generátorům značky Dynaset se stává elektrická energie dostupná kdekoliv a kdykoliv potřebujete, při jakékoliv pracovní aplikaci. Krom běžného použití na pracovních strojích používaných na stavbách, lze nyní hydraulické generátory použít i na člunech, lodích, nebo i jako pozemní udržovací centrála pro letadla.

Využitelnost hydraulických generátorů je pro všechny druhy nářadí, světla, ohřívače, chlazení, svařování, ale i pro jednofázové či třífázové motory a další pracovní vybavení.

Dodávané hydraulické generátory jsou víc jak o polovinu menší než tradiční motorové generátory, výrazně tišší a zejména spolehlivé. Spolehlivost a výkonnost hydraulických generátorů je dána absencí zbytečných přídavných pohonů a potřeby neustálého hlídání stavu paliva v generátoru.

V oblasti dodávky elektrického napětí nabízíme hned několik odlišných modelů generátorů pro různé aplikace. V nabídce jsou jak hydraulické elektrostanice, hydraulické generátory, hydraulické svářecí či magnetické generátory, hydraulické magnety, tak i pozemní hydraulické zdroje pro letadla.

 

Počítadlo návštěv