Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

 

Hydrailický vibrační ventil DYNASET HVB

...zjednodušuje a urychluje hloubení, zhutňování, řezání asfaltu, zatloukání pilotů a širokou škálu dalších činností. Použití vibračního ventilu HVB na stroji je pro práci v terénu bezpečnější, přičemž i samotná zátěž vibrací na bagr je mnohem menší než u standardního hydraulického kladiva. Hydraulický vibrační ventil HVB se snadno ovládá přímo z kabiny strojníka, vibrace se aktivují příslušným tlačítkem na joysticku. Vznikají jemné vibrace, které ale výrazně pomáhají stroji v práci zvyšují její efektivitu.

DYNASET HVB Hydraulic Vibra

 

A jak vibrace zvyšují výkon stroje? Uživatel hydraulického vibračního ventilu DYNASET HVB je schopen i s malým bagrem do 10 tun a nainstalovaným vibračním čerpadlem zarážet piloty ještě hlouběji než 30 tunové bagry bez hydraulického vibračního čerpadla.

DYNASET HVB Hydraulic Vibra

DYNASET HVB Hydraulic Vibra

Instalace hydraulického vibračního čerpadlo je snadná a rychlá ke stávajícímu hydraulickému okruhu. Jemné oscilace jsou tvořeny pomocí vibračního ventilu v hydraulickém válci, který generuje vibrace na lžíci nebo jiném příslušenství připojeném k výložníku.

 

DYNASET HVB Hydraulic Vibra

DYNASET HVB Hydraulic Vibra

Počítadlo návštěv