Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Tiché hydromotory dynaset

 

Nové tiché hydromotory, představené 7. května 2017, jsou již integrovány do všech standardních modelů hydraulických magnetických generátorů HMG Pro. Nové hydromotory vylepšují magnetické generátory v mnoha ohledech. 

Největším vylepšením nové modelové řady je znatelné snížení hluku, který je na první "poslech" dobře poznat. Je to dáno snížením hladiny akustického hluku. To ale není jediným faktorem, který dělá hydromotory snesitelnějšími pro uši. Vylepšená zvuková struktura a frekvence chodu hydromotoru jsou hlavními faktory, které dělají zařízení Dynaset skoro tichými. Vysoké zvuky jsou nepříjemné pro lidské ucho a vysoké amplitudy mají tendence ubližovat sluchu. A podle těchno poznatků jsou hydromotory Dynaset upraveny, aby se prezentovaly jako tiché. S lepšími zvukovými charakteristikami hydromotorů se také automaticky zlepšuje (ztišuje) pracovní prostředí a uživatelská ergonomie.

Tiché hydromotory Dynaset jsou navrženy, aby byly efektivnější a odolnější, mají také méně mechanického tření, což zvyšuje efektivitu a životnost, ale také snižuje pracovní teploty hydromotorů. Současně nové těsnění hřídele je koncipováno pro vyšší tlaky. 

Nové tišší hydromotory poznáte podle černého těla hydromotoru s bílým nápisem Dynaset. 

 dynaset tiché hydromotory

 

Počítadlo návštěv