Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

 

Jaro je tu a je potřeba smýt prach a kamení z cest. Řešením tohoto problému je hydraulicky poháněná vysokotlaká pouliční mycí jednotka DYNASET KPL! Vysokotlaká voda je nejjednodušší způsob čištění ulic, protože nepotřebujete žádné kartáče. Námi nabízené modely navíc disponují ruční mycí pistolí s hadicovým navijákem, který vám umožní provádět přesnější mycí úkoly i v místech se špatnou dostupností.

Vysokotlaké mytí je účinnější než nízkotlaké mytí, protože optimalizované vysokotlaké mytí vyžaduje méně vody pro stejný výsledek. Spotřeba vody může být nastavena na jeden litr na metr čtvereční a přesto je výsledkem čistý povrch. Jak je tohle možné? Důvodem je, že vysokotlaká voda propláchne povrchové póry, které obsahují prach. Vysokotlaká jednotka KPL má také nastavitelný úhel mytí, který usnadňuje používání.

Produktová řada vysokotlakých myček KPL má různé modely, které lze instalovat například na nákladní automobily, traktory nebo kompaktní nakladače. Můžete si vybrat jednotku typu plug-n-play, která obsahuje vše, co potřebujete, včetně vodní nádrže, navijáku hadice a mycí pistole. Jednoduše připojte jednotku k montážní desce vašeho stroje a připojte hydraulické hadice a jste připraveni vyrazit do terénu. Díky tomu je vysokotlaká mycí jednotka KPL také snadno přepínatelná na jiné stroje.

Další možností je vybrat součásti, které pro svůj stroj potřebujete. Například, pokud chcete nainstalovat komponenty mycí jednotky KPL na váš cisternový vozík a použít jeho nádrž jako vodní zdroj, můžete si vybrat verzi mycí jednotky KPL F s čerpací jednotkou KPL F. S nimi získáte mycí hlavu a vysokotlaké vodní čerpadlo s nezbytným filtračním systémem a potřebnými ventily.

Dalším příkladem je verze vysokotlaké mycí jendotky KPL R, která zahrnuje vodní nádrž, čerpadlo, filtrační systém, ventily, hadicový naviják a mycí pistoli, které lze připojit k zadní části stroje. V kombinaci s KPL F může váš stroj nést nádrž na vodu vzadu, zatímco rám mytí je nainstalován na přední straně zařízení.

Všechna zařízení jsou hydraulicky poháněná.

Přehled produktové řady vysokotlakých mycích jednotek KPL.

 

mycí zařízení, mytí ulic

 

Počítadlo návštěv