Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Hydraulická zařízení dynaset zvyšují všestrannost a produktivitu stroje

 

Přinášíme Vám způsob, jak snadno vyhrávat ve výběrových řízeních na Vaše stroje. Základem je vybavení stroje hydraulickými jednotkami Dynaset, které zvýší všestrannost stroje. Hydraulická zařízení Dynaset využívají hydraulickou energii stroje k výrobě elektřiny (230V/400V), vysokotlaké vody, stlačeného vzduchu, magnetického výkonu, vibrací, zvyšování výkonů přídavných zařízení (např. bouracích nůžek). Někteří kupující očekáváají, že odavatelé vybavují stroje například elektrogenerátory a mají tak vždy k dispozici elektřinu na staveništi. To však ještě není pravidlem nikde na světě. 

Nicméně přístupní dodavatelé mohou získat obrovskou výhodu při získávání zakázek, když zákazníkovi ukáží, že mohou být mnohem efektivnější než jejich konkurence právě díky hydraulickým zařízením, která zvyžují práceschopnost a produktivitu stroje.

Na videu můžete vidět, jak dodavatel instaluje kotvy pro budovu. K práci používá hydraulický generátor Dynaset HG 3,5 kVA k výrobě elektřiny pro vrtací kladivo a hydraulický lamelový kompresor HKL 400 k výrobě stlačeného vzduchu pro hydraulické vrtací kladivo.

Vyrobená elektřina z generátoru je také používána pro úhlové brusky a další elektrická nářadí. Stlačený vzduch se pak používá i pro čištění.

Díky hydraulickým zařízením Dynaset tak máte vždy elektřinu a stlačený vzduch po ruce. Pak je i snadné přejet se strojem na jiné staveniště, protože máte vče potřebné s sebou. Na novém pracovišti se můžete okamžitě pustit do práce, protože nečekáte na dodávku elektřiny ani stlačeného vzduchu jako vaše konkurence.

JAK TO FUNGUJE ??? 

Počítadlo návštěv