Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Vysokotlaká jednotka pro čištění silnic a chodníků - KPL

Společnost Dynaset v rámci konaného veletrhu BAUMA 2016 představila modernizovanou modelovou řadu vysokotlakých čistících jednotek s novým designem a vychytávkami. Modernizována byla nádrž na vodu, který je nyní plastová a v barevném provedení Dynaset. Díky této plastové nádobě je celková váha zařízení výrazně nižší. Kompaktní a modulární struktura jednotky ve výsledku také poskytuje lepší stabilitu vozu.

Nové vysokotlaké čistící jednotky KPL jsou vybaveny kvalitními hydraulickými vysokotlakými vodními pumpami HPW značky Dynaset. Tyto pumpy mají dík své konstrukci celosvětove nejlepší poměr výkonu k velikosti (power-to-size). V nabídce Dynaset jsou různé modely vysokotlakých pump pro různé potřeby čistících jednotek.

V inovovaném modelu jsou již jako novinka automaticky zabudovány i rychlospojky, které jsou kompatibilní s téměř všemi adaptéry továrních strojů. Jednotky vysokotlakého mytí lze ovládat třemi způsoby - manuálně, elektricky nebo hydraulicky. Natáčecí lišta pak umožňuje mytí i v méně přístupných místech, blízko stěn a obrubníků chodníků. Natáčení lišty také napomáhá ke směrování odvodu špíny jedním směrem. Součástí jednotky je také ruční vysokotlaká pistole pro mytí rohů, soch, laviček, schodů aj.

Počítadlo návštěv