Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Nová ŘADA "SUPER COMPACT"

Tento týden byl uveden na trh nový HG hydraulický generátor řady Super Compact. Stádiem zahájení bylo Conexpo, největší stavební veletrh v Severní Americe.

Super Compact řada je mnohem vhodnější pro mobilní použití než předchozí modely hydraulických generátorů. Například v porovnání s předchozí řadou hydraulických generátorů HGdisponuje nová řada modely, u nichž se objemová velikost snížila až o 35% ve srovnání s předchozím ekvivalentním modelem. Ve výkonové třídě 30 kW je model Super Compact 35 kVA o 95% menší než ekvivalentní dieselové generátory. Díky tomu je řada Super Compact ideální pro stroje a zařízení, která již mají nedostatek místa, např. dodávková vozidla, nákladní vozidla nebo plavidla.

Velikost je klíčovým zlepšením a rovněž se zlepšují hydraulické požadavky. Díky tomu jsou modely 3,5 kVA a 3,7 kW ještě vhodnější pro strojní zařízení s omezenou rezervou toku hydraulického oleje. Tyto modely vyžadují méně oleje od hydraulického systému kvůli vylepšení hydromotoru. Díky tomu model 3,5 kVA využívá o 5 litrů méně na průtoku hydraulického oleje za minutu. Podobně model 3,7 kW vyžaduje o sedm litrů méně průtoku hydraulického oleje za minutu!

Kromě toho má řada Super Compact modely, které jsou odolnější vůči kolísání průtoku oleje, což pomáhá zajistit, aby byl výstup napětí stálý a frekvence byla udržována na správné úrovni za měnících se podmínek. Generátory počínaje modely HG6,5S a HG6E jsou vybaveny automatickým regulátorem napětí (AVR), který je kombinován s automatickou regulací frekvence. Tyto technologie zajišťují stabilní výrobu elektřiny.

hydraulické generátory dynaset

Počítadlo návštěv