Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

HGV Power box

Pro snadnější instalalci, servis, snížení množství potřebných hadic a potrubí, snížení potřebného prostoru pro instalaci, ale zejméne redukci finančních prostředků, byl společností Dynaset vyvinut nový modulární systém hydraulických generátorů pro nákladní vozy.

Nový modulární design a kompaktní rozměry umožňují snadnou, rychlou a flexibilní instalaci na nákladní automobily, stavební stroje, čluny, lodě a jiné. Upevňovací body jsou umístěny na všech stranách výrobku, proto HGV Power Box může být umístěn prakticky v jakémkoliv volném prostoru stroje.

Více info ZDE !!!

Spolehlivost vysokotlakých jednotek HPW

Vysokotlaké vodní pumpy HPW od společnosti Dynaset jsou používány po celém světě na různé aplikace. Právě spolejlivost je důvodem mnoha zákazníků po celém světě, proč spoléhají na technologie značky Dynaset. Vysokotlaké pumpy HPW od společnosti Dynaset zajišťují stálý výkon, kompaktní rozměry a nízké provozní náklady. Naše pumpy garantují nejlepší řešení nejen pro čištění a úklid, ale i pro pískování. Pumpy zvládnou práci i v agresivním prostředí a dokážou pracovat i se slanou vodou na vrtných plošinách. Některé pumpy jsou požívány u pro podvodní aplikace ve vysokých hloubkách moří.

Kvalitu a spolehlivost těchto zařízení lze doložit i jednotkami, které dodnes pracují od založení společnosti Dynaset v roce 1986. Hydraulické generátory, hydraulické svářečky, vysokotlaké pumpy, komresory a magnety dodnes fungují a pomáhají při pracech na stavbách. 

 

Podrobnější informace v elektronickém letáku Dynaset (AJ)

Počítadlo návštěv