Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

HPIC - Tlakový multiplikátor

Společnost Dynaset vyvinula nový posilovač, který zvyšuje účinnost demoličních strojů jako jsou drtiče, stříhače či frézy aj. Zařízení je vhodné nejen ke zvýšení účinnosti stávajících strojů, ale i pro aplikace kde je potřeba větší síly a velká váha stříhacího zařízení je problémem. HPIC ventil je možnost snížit celkovou váhu zařízení a využít tak efektivně subtilnější strukturu. Například drtič/nůžky může být namontován na menší stroje.

NAPÁJENÍ PŘÍMO NA STAVENIŠTI

Hydraulický generátor Dynaset je skvělý partner pro práci nejen na staveništích ve městech. Díky kompaktní velikosti generátoru je možné jej nainstalovat na jakýkoliv pracovní stroj a díky svým rozměrům zbyde i místo na další příslušenství a nářadí. Hadraulický generátor Dynaset nevyžaduje průběžné tankovat nebo plánovanou údržbu, což jej dělá velmi efektivním a úsporným zařízením.

Kompaktní svářečka a elektrický generátor v jednom

Hydraulický svářecí generátor HGV přeměňuje hydraulickou energii pracovního stroje na elektrickou energii pro pracovní stroje ú přístroje a také přímo na svařování. svářečka je konstruována pro profesionální použití pro svařování potrubí, potrubních plášťů, opotřebených dílů aj.

 

Kompletní NEWSLETTER 1/2015 s originál obrázky a texty v angličtině.

Počítadlo návštěv