Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Modulární ventily

Pro snadnější instalalci, servis, snížení množství potřebných hadic a potrubí, snížení potřebného prostoru pro instalaci, ale zejméne redukci finančních prostředků, byl společností Dynaset vyvíjen modulární systém ventilů, který ve výsledku umožní také instalalci více zařízení na jeden stroj/zařízení. Díky připraveným modulům si nyní lze seskládat vlastní podobu rozvodné a řídídcí kostky a připojit libovolný počet hydraulických zařízení na jeden stroj.

FLC Cartridge

Velkou výhodou zařízení Dynaset je unikátní cartridge pro kontrolu rychlosti. Ukázalo se to být jako značně efektivní a účinné řešení pro dosažení kvalitní elektrické energie při různých zatíženích.

HKR šroubové kompresory

společně s obměněnou řadou "BLUE LINE" produktů Dynaset byla představena nová řad šroubových kompresorů. Stejně jako ostatní zařízení Dynaset je i tato produktová řada poháněna z hydraulického okruhu stroje a je schopna spolehlivě pohánět veškerá pneumatická zařízení, lze použít pro proplachovací a vrtací aplikace, pro čištění prostředí a zařízení aj.

 

Kompletní NEWSLETTER 1/2014 s originál obrázky a texty v angličtině.

Počítadlo návštěv