Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

 

KPL - Vysokotlaká čistící jednotka

...pro mytí cest, chodníků, zastávek, imobiliáře, náměstí, aj.

Vysokotlaké čistící jednotky KPL od společnosti Dynaset jsou velmi účinná a všestranná zařízení. Srdcem mycí jednotky je hydraulicky poháněné čerpadlo HPW. Vysokotlaké mytí ve spojení s optimalizovanou spotřebu vody nabízí nejlepší mycí vlastnosti a zároveň umožňuje efektivně nakládat s vodou a ušetřit tak čas i náklady.

Pro mytí komunikací je na výběr z celkem jedenácti modelů vysokotlakých mycích jednotek z toho šest modelů je i s integrovanou nádrží na vodu a ruční pistolí s navíjecím bubnem. Mycí jednotky jsou různých velikostí, a to podle druhu a velikosti stroje, na který se instalují, ale i podle charakteru mytí - čištění silnic, čištění okrajů vozovek, čištění chodníků nebo cyklostezek, mytí svodidel, imobilářů ...aj.

Aby byla veškerá instalace mycích jednotek na stroje co nejjednodušší, celý systém je "plug & play". Vysokotlaké mycí jednotky jsou dodávány na přání s rychloupínáním pro konkrétní stroj. 

V nabídce jsou také mycí jednotky bez zásobníku na vodu (pouze mycí lišta s čerpadlem), které se instalují zejména na nákladní vozy, cisterny, unimogy, traktory a jiné stroje, které disponují hydraulickým okruhem a lze na ně snadným způsobem mycí jednotky napojit. Tyto mycí jednotky jsou vhodné pro čištění silnic, chodníků, cyklostezek ale i svodidel nebo mobiliáře. 

Počítadlo návštěv