Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

DYNASET HMG PRO - Hydraulický magnetický generátor

Hydraulický magnetický generátor HMG Pro značky Dynaset přeměňuje hydraulickou energii mobilního stroje na magnetickou energii generovanou speciálně pro zvedací magnety. Generátor HMG Pro disponuje nejrychlejším demagnetizačním časem 0,8 s na světě. Bleskové uvolnění materiálu umožňuje pracovat rychleji a efektivněji.
Výstupní výkon hydraulického magnetického generátoru je 3 kW - 40 kW v závislosti na modelu.

DYNASET MAG - Zvedací magnet

Dynaset nabízí výběr vysoce kvalitních zvedacích magnetů pro spárování s hydraulickými generátory HMG PRO. Mění účinně hydraulický výkon pracovního stroje na elektricko-magnetickou zvedací sílu.
Přístroj se skládá z výkonného hydraulického magnetového generátoru, instalačních ventilů a vysoce kvalitního magnetu umístěného v robustním obalu.

DYNASET HMAG PRO - Hydraulický magnet

HMAG PRO je zvedací magnet s integrovaným generátorem magnetů. Jedná se o kompletní jednotku typu „vše v jednom". Připojení typu plug & play zaručuje snadnou instalaci na mobilních strojích jako jsou demoliční stroje, bagry, kamióny s jeřábem atd.

Nainstalujte generátor kamkoliv budete chtít

HMG Pro může být připojeno na jakýkoliv hydraulický okruh s potřebnými charakteristikami pro běh hydraulického generátoru. Díky rozměrům lze instalovat i pod kapotáž stroje.

DYNASET HMG PRO DYNASET HMG PRO

 

hydraulický generátor magnetický

liebherr generator magnet

Počítadlo návštěv