Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

hydraulický generátor HG 3,5kVA na plošině Genie Z-60/37FE

 

Společnost Lamminsivu na prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků se rozhodla rozšířit vlastnosti své plošiny o možnost použití elektrické energie. Instalovaný hydraulický generátor poháněná hydraulikou plošiny vyrábí elektrickou energii pro potřebné nářadí.

Hydraulický generátor Dynaset je kompaktní, robustní a odolný, a proto je vynikající volbou pro všechny pracovní stroje a zejména plošiny. Skvěle se vleze i pod kapotu stroje. Hydraulický generátor je připraven okamžitě vyrábět elektřinu. Funguje nepřetržitě i bez plánované údržby hydrauliky stroje. Generátor HG 3,5kWA umožňuje používat i výkonné elektrické nářadí.

Stroje a plošiny mohou být vybaveny také hydraulickými vysokotlakými pumpami HPW, které vyrábí vysokotlakou vodu pro různé účely. Například HPW200 poskytuje tlak vody 200 bar, průtok vody 30 l / min a pracovním výkonem 10 kW. HPW200 váží pouze 8 kg.

Dynaset také poskytuje hydraulické kompresory. Kompresory mohou být použity např. k napájení pneumatických nástrojů. Např. hydraulický rotační lopatkový kompresor HKL 400 produkuje 400 l / min stlačeného vzduchu s tlakem 8 barů.

hydraulický generátor

Počítadlo návštěv