Obchodní zastoupení
PKS servis spol. s r.o.

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

EXPO Mokrá 2014

Ve dnech 10. – 12. června 2014 se v kamenolomu Mokrá u Brna konal již 10. Mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení
pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví
EXPO Mokrá 2014.

Jedinečné prostory kamenolomu umožnily vystavovatelům předvést své stroje a zařízení primo v akci, což bylo velkou příležitostí jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky.

Hlavním tématem naší prezentace byla demonstrace s názvem „redukce prašnosti mokrou cestou“. Vzhledem k hlášenému velmi krásnému slunečnému počasí a vysokým teplotám jsme měli ideální předpoklady k úspěchu. A ten se také dostavil.

Přestože jsme si na výstavu dovezli celkem tři hlavní produkty Dynaset – hydraulický generátor (HG5SE230SE23-24-E), hydraulický kompresor (HK 400/8-23) a v neposlední řadě hydraulickou pumpu (HPW 200/30-45), díky přejícímu počasí a vysokým teplotám jsme aktivně využili příležitosti a demonstrovali funkčnost a využití zejména vysokotlakého vodního čerpadla HPW, kterým jsme nejen potlačovali prašnost a ochlazovali okolní vzduch, ale i osvěžovali návštěvníky nebo umývali auta kolegům vystavovatelům.

V rámci demonstrace jsme využívali zejména trysek umístěných na stojanu, nebo vysokotlakou vodní pistoli pro hašení požárů (včetně různých nástavců a trysek).

Ve spojení se sousedící společností Finley jsme demonstrovali potlačování prašnosti při jejich demonstraci funkčnosti třídiče.

Počítadlo návštěv